Realizacja zlewozmywaka 4-stanowiskowego z lastryko w lokalu gastronomicznym

W każdej dziedzinie i branży istnieją realizacje i projekty, które można zaliczyć do tych normalnych i najczęściej występujących oraz takie, które stanowią rzadkość.

Taki rzadki właśnie projekt mieliśmy okazję i przyjemność zrealizować w lokalu gastronomicznym w Krakowie.

Jest to zlewozmywak 4-stanowiskowy, wykonany w całości z lastryko i trzeba przyznać, że robi on bardzo dobre wrażenie 🙂

Blat Lastryko RetroMood Terazzo Zlew Kamieny Nowoczesna Łazienka

Kiknij Tutaj Aby Dowiedzieć Się Więcej O Wykorzystaniu Lastryko W Wykończeniu Wnętrz

Jest jasne, że każda łazienka i jej wykończenie to indywidualny temat, który w dużej mierze zależy od gustu właściciela.

Jeśli jednak powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami (więcej realizacji z lastryko możesz zobaczyć tutaj).

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść).

Pytanie lub opinię możesz zostawić również poniżej, wykorzystując do tego celu sekcję komentarzy a jeśli uznasz to za dobry pomysł, to podziel się tym postem z innymi, wykorzystując do tego celu poniższe „przyciski”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *