dobroczynność

Kamieniarstwo ABC Cup czyli charytatywny turniej na rzecz Agnieszki Kudyry

16 lutego, 2020 roku Kamieniarstwo ABC współorganizowało turniej charytatywny na rzecz Agnieszki Kudyry, która od wielu już lat walczy o swoje zdrowie a konkretniej o swoją nogę.

Więcej szczegółów na jej temat możesz przeczytać pod tym adresem.

Zorganizowanie takiego turnieju to nigdy nie jest kwestia pracy jednej osoby. Również w tym przypadku osób, które poświęciły swój czas aby cała impreza się udała, było wiele,.

Pierwszym sukcesem okazała się liczba drużyn, która wzięła udział w turnieju. Wstępnie liczyliśmy na 10-12 drużyn, podczas gdy w niedzielę okazało się, że jest ich aż 16 (poniżej prezentujemy zdjęcia części z nich, ponieważ nie wszystkim drużynom udało się je zrobić).

Najważniejszym celem imprezy było naturalnie zebranie jak największej sumy na pomoc Agnieszce i tutaj również okazało się, że zebraliśmy więcej, niż wstępnie zakładaliśmy. Kwota, która została wpłacona na jej pomoc to…

13.320,17zł

Wiele można byłoby jeszcze napisać ale zgodnie z powiedzeniem, że „obraz mówi więcej niż tysiąc słów”, proponujemy zobaczyć materiały video, które zostały nagrane 16 lutego…

Ze swojej strony dziękujemy wszystkim ludziom, przyczynili się do sukcesu całej imprezy a pisząc „wszystkim”, mamy na myśli osoby, które współorganizowały turniej, zawodników oraz kibiców, którzy licznie zgromadzili się na trybunach.

Agnieszce życzymy aby jej walka o zdrowie zakończyła się wspaniałym sukcesem.

One thought on “Kamieniarstwo ABC Cup czyli charytatywny turniej na rzecz Agnieszki Kudyry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *