Kamieniarstwo ABC Cup czyli charytatywny turniej na rzecz Agnieszki Kudyry

16 lutego, 2020 roku Kamieniarstwo ABC współorganizowało turniej charytatywny na rzecz Agnieszki Kudyry, która od wielu już lat walczy o swoje zdrowie a konkretniej o swoją nogę.

Więcej szczegółów na jej temat możesz przeczytać pod tym adresem.

Zorganizowanie takiego turnieju to nigdy nie jest kwestia pracy jednej osoby. Również w tym przypadku osób, które poświęciły swój czas aby cała impreza się udała, było wiele,.

Pierwszym sukcesem okazała się liczba drużyn, która wzięła udział w turnieju. Wstępnie liczyliśmy na 10-12 drużyn, podczas gdy w niedzielę okazało się, że jest ich aż 16 (poniżej prezentujemy zdjęcia części z nich, ponieważ nie wszystkim drużynom udało się je zrobić).

Najważniejszym celem imprezy było naturalnie zebranie jak największej sumy na pomoc Agnieszce i tutaj również okazało się, że zebraliśmy więcej, niż wstępnie zakładaliśmy. Kwota, która została wpłacona na jej pomoc to…

13.320,17zł

Wiele można byłoby jeszcze napisać ale zgodnie z powiedzeniem, że „obraz mówi więcej niż tysiąc słów”, proponujemy zobaczyć materiały video, które zostały nagrane 16 lutego…

Ze swojej strony dziękujemy wszystkim ludziom, przyczynili się do sukcesu całej imprezy a pisząc „wszystkim”, mamy na myśli osoby, które współorganizowały turniej, zawodników oraz kibiców, którzy licznie zgromadzili się na trybunach.

Agnieszce życzymy aby jej walka o zdrowie zakończyła się wspaniałym sukcesem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *