Ponad 200kg na 8-me piętro czyli efektowna wyspa w kuchni z blatem z konglomeratu

Projekty, które realizujemy dla naszych klientów to czasami niewielkie blaty łazienkowe a czasami spore i ciężkie blaty do kuchni.

Ostatnia realizacja należy do tych drugich, przy czym dodatkowym wyzwaniem było wniesienie wykonanego z konglomeratu Polar White Matt i ważącego ponad 200 kg blatu ze zlewem zintegrowanym na ósme piętro w budynku mieszkalnym.

Cała operacja wymagała wysiłku 6 osób i ogromnej uwagi ponieważ blat ledwie mieścił się przy przechodzeniu na półpiętra oraz kolejne piętra ale ostatecznie wszystko zakończyło się powodzeniem a sam efekt możesz zobaczyć w poniższym materiale video oraz na zdjęciach.

Wyspa w kuchni z ponad 200kg blatem z konglomeratu wyposażonym w zlew zintegrowany

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść).

Pytanie lub opinię możesz zostawić również poniżej, wykorzystując do tego celu sekcję komentarzy a jeśli uznasz to za dobry pomysł, to podziel się tym postem z innymi, wykorzystując do tego celu poniższe „przyciski”.

4 komentarze do „Ponad 200kg na 8-me piętro czyli efektowna wyspa w kuchni z blatem z konglomeratu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *