Blaty z szarego lastryko w kuchni i łazience

Jeśli słyszysz słowo „lastryko” to co pojawia się w Twojej głowie?

Istnieje szansa, że widzisz klatki schodowe wykończone właśnie w ten sposób, prawda? 30-sto, 40-sto a nawet 50-letnie szare lastryko można jeszcze spotkać w wielu klatkach schodowych 🙂

My jednak zdecydowanie najczęściej realizujemy dla naszych klientów blaty z lastryko Retro Mood i typowe, szare lastryko mieliśmy okazję wykorzystać po raz pierwszy przy okazji realizacji dwóch blatów kuchennych (z otworami na płytę indukcyjną oraz zlew podwieszany) oraz blatu łazienkowego (z otworem na odpływ).

O tym jak ta realizacja nam się udała, zobaczysz w poniższym materiale video…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Inne z naszych realizacji lastryko, które mogą Ci się spodobać…

Jak wspomnieliśmy wyżej, przeważnie realizujemy blaty z lastryko Retro Mood ale nie tylko rzecz jasna. Poniżej możesz zobaczyć kilka naszych realizacji, które to potwierdzają…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *