Lastryko White Dove na blaty w kuchni, łazience i komodę w salonie

Materiał o nazwie White Dove to lastryko, które w naszym przypadku zostało wykorzystane jako pierwsze do realizacji blatów.

Mowa tu o blatach, które zamonotwaliśmy w warszawskim mieszkaniu (inny nasz blat z lastryko w Warszawie możesz zobaczyć tutaj) a o tym jak nam to wyszło, zobaczysz za chwilę, poniżej.

Z technicznej strony realizacji ta składa się z:

  • długiego blat w kuchni (stworzony z dwóch elementów) wyposażonego w otwory na zlew podwieszany oraz płytę indukcyjną nakładaną
  • blatu w łazience z otworem na odpływ
  • blatu na komodę w salonie

Wszystkie blaty zostały zwieńczone cokołami, co widać doskonale w poniższym materiale video…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *