Wymiana blatów kuchennych na te wykonane z konglomeratu kwarcowego

Wykończenie kuchni blatami z kamienia naturalnego lub konglomeratu kwarcowego ma miejsce przeważnie w przypadku nowych kuchni.

Są jednak również i takie sytuacje (w naszym akurat przypadku ma to miejsce rzadko) gdzie klienci chcą wymienić stare blaty na bazie płyt wiórowych czy MDF na te zrobione z kamienia.

To właśnie z taką sytuacją mieliśmy do czynienia podczas ostatniej realizacji.

Całość naszych prac obejmowało położenie:

  • 3 blatów wyposażonych w: otwory na dwie płyty (indukcyjna i gazowa) oraz otwory na trzy gniazda prądowe
  • cokoły przy wszystkich trzech blatach

Niestety, nie udało nam się zrobić zdjęć „przed” położeniem blatów z konglomeratu kwarcowego ale króciutka relacja z tego jak kuchnia wygląda „po” naszej pracy powinna się spodobać 😉

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść).

Pytanie lub opinię możesz zostawić również poniżej, wykorzystując do tego celu sekcję komentarzy a jeśli uznasz to za dobry pomysł, to podziel się tym postem z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *