Pół roku od montażu czyli jak sprawdzają się blaty kuchenne z konglomeratu kwarcowego

Niezależnie od tego w jaki sposób wykańczamy swoje wnętrza, wszystkim nam zależy na tym, aby wykorzystane materiały były jak najbardziej trwałe i praktyczne.

Dotyczy to więc jak najbardziej blatów kuchennych wykonanych z konglomeratu kwarcowego.

Ostatnio nadarzyła się okazja aby wrócić do klienta po 6 miesiącach od montażu blatów w jego kuchni i nie… nie chodzi o reklamację.

Klient zamówił dodatkowy element wykonany również z konglomeratu kwarcowego więc podczas montażu była okazja aby sprawdzić jak ten materiał sprawuje się w kuchni.

Poniższe video oraz zdjęcia pokazują, że blaty są w jak najlepszej kondycji 🙂

Kliknij Tutaj Aby Zobaczyć Więcej Realizacji Wykonanych Z Konglomeratu Kwarcowego

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść).

Pytanie lub opinię możesz zostawić również poniżej, wykorzystując do tego celu sekcję komentarzy a jeśli uznasz to za dobry pomysł, to podziel się tym postem z innymi, wykorzystując do tego celu poniższe „przyciski”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *