Piękne kamienne blaty w mieszkaniu z pięknym widokiem na Wrocław

10 piętro, nowe mieszkanie z pięknym widokiem, i piękne blaty oraz okładziny ścienne wykonane z konglomeratu kwarcowego Ambiente Light.

Tak w ogromnym skrócie można byłoby podsumować tę realizację ale zanim przejdziemy do materiałów video, warto wspomnieć jakie to są konkretnie blaty.

Długość blatu roboczego w kuchni to ponad 4 metry a więc musiał on zostać podzielony (maksymalnie z płyty można „wycisnąć” 320 cm), tak samo jak okładziny ścienne, które odpowiadają długością blatom.

Oprócz tego dłuższa część została wycięta w postaci litery „L” tak aby łączeń było jak najmniej (jedynie łączenie to między samymi blatami składającymi się na całość).

Ponadto blaty zostały wyposażone w otwory na płytę indukcyjną nakładaną oraz zlew podwieszany i baterię a okładziny w 6 otworów na gniazda prądowe.

W łazience z kolei, blat wykonany także z konglomeratu Ambiente Light, został wyposażony w otwór na umywalkę podwieszaną oraz zakończony łukiem zgodnie z kształtem szafki, na której został zamontowany.

O tym jak prezentuje się wszystko, będziesz mógł zobaczyć w poniższych materiałach video…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

P.S. Inne nasze realizacje wykonane z konglomeratu Ambiente Light możesz zobaczyć pod poniższymi linkami…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *