Lastryko Retro Mood – dwa blaty kuchenne, okładzina ścienna oraz noga

Ostatnia prezentowana na stronie realizacja z lastryko to ta, którą w Berlinie zrealizowaliśmy z lastryko o nazwie Vendome (tutaj można ją zobaczyć).

Tym razem mieliśmy okazję zamontować blaty, okładzinę oraz nogę (łączoną z blatem pod kątem 45 stopni) z materiału o nazwie Retro Mood.

Ciekawostką w przypadku tej realizacji jest fakt, że w ramach projektu nie realizowaliśmy blatu ze zlewem podwieszanym, ponieważ klient taki blat już miał (wykonany z innego materiału).

Tak czy inaczej, i ze strony technicznej, wykonaliśmy:

  • blat z otworem na płytę indukcyjną oraz gniazdo prądowe
  • blat zacięty pod kątem 45 stopni
  • noga zacięta pod kątem 45 stopni
  • okładzina ścienna z otworem na włączniki światła

Finalnie nasza praca prezentuje się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *