Kolejny raz Supreme White w kuchni

Noble Supreme White to konglomerat, który wśród naszych klientów jest od dłuższego czasu jeden z najczęstszych wyborów jako materiał na blaty do kuchni oraz łazienki.

Dowodem na to jest kolejna nasza realizacja, gdzie na wykonanie ponad 4-metrowego blatu kuchennego oraz cokołów wykorzystany został właśnie ten kamień.

Mówiąc konkretniej, są to:

#1. Dwa blaty łączone dające razem długość ok. 450cm (maksymalna długość blatu w jednym elemencie to blisko 320cm), z których jeden został wyposażony w otwory na płytę indukcyjną licowaną oraz zlew podwieszany.

#2. 7 cokołów o wysokości 30cm

#3. 2 parapety

Jak wszystko prezentuje się w rzeczywistości? Tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *