Dwa białe kamienne blaty łazienkowe

Czysto biały kamień to coś, czego nie można spotkać w naturze. Jeśli jednak zależy nam na tym aby np. w łazience mieć taki właśnie kamienny blat to jest rozwiązanie.

Nazwa tego rozwiązania to konglomerat kwarcowy.

To właśnie z tego materiału o nazwie Crystal Absolut White wykonaliśmy dla naszego klienta dwa blaty łazienkowe mierzące niewiele ponad 230 cm długości i 47cm szerokości.

Pewnego rodzaju wyjątkiem jest w tych blatach wykończenie ponieważ ich front jest wykonany tak, że od spodu zostały doklejone elementy zacięte na 30 stopni, w efekcie czego od frontu blat ma grubość 4cm.

Oprócz tego w obydwu blatach zostały wycięte otwory na umywalki i po zamontowaniu ich na stalowych stelażach, blaty prezentują się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *