Długi blat kuchenny oraz blat łazienkowy z konglomeratu Noble Concrete Grey

Mówiąc o długim blacie kuchennym, mamy na myśli blat liczący ponad 4,5 metra. Oznacza to tyle, że nie mógł on zostać wykonany w całości (płyty konglomeratu mają maksymalnie 320cm) i w tym przypadku podzielony został na trzy części.

Kolejna sprawa to taka, że blat ten został wyposażony w zlew zintegrowany, wykonany z tego samego materiału oraz płytę indukcyjną (na otworze z płyty znalazło się jedno z łączeń).

Dodatkowo, ten sam konglomeratu (Noble Concrete Grey) został wykorzystany do realizacji blatu łazienkowego z otworami pod odpływ oraz baterię.

O tym jak prezentują się oba blaty, będziesz mógł zobaczyć w poniższych, krótkich materiałach video…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *