Callacata Silva – blat i okładzina ścienna w kuchni

Realizacja ta to dwa możliwie najdłuższe elementy czyli blat kuchenny wyposażony w otwory na płytę indukcyjną, nakładaną i zlew podwieszany oraz okładzina ścienna z czterema otworami na gniazda prądowe, wykonane z konglomeratu kwarcowego Callacata Silva firmy Technistone.

Możliwie najdłuższe ponieważ z płyty 3,209m uzyskaliśmy elementy o długości 3,2m a efekt końcowy naszej pracy robi bardzo pozytywne wrażenie 🙂

Myślisz o wykończeniu swojej kuchni kamieniem? Pierwszym krokiem jest dokładny pomiar, który możesz zamówić tutaj.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Jeden komentarz do „Callacata Silva – blat i okładzina ścienna w kuchni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *