Blaty w kuchni i łazience z Lastryko Retro Mood

Wykończenie kuchni czy łazienki blatami z lastryko jest nadal częstym wyborem wśród naszych klientów a prym w tej kwestii wiedzie lastryko Retro Mood, na co dowodem jest ponowny jego wybór do realizacji blatów w kuchni i łazience.

Mówiąc o kuchni, w skład tej realizacji weszły:

  • 4 blaty (jeden na wyspę zacięty z dwóch stron pod kątem 45 stopni i jeden z jednej strony zacięty pod kątem 45 stopni) – blaty te zostały wyposażone w otwór na zlew podwieszany oraz płytę indukcyjną nakładaną
  • 3 nogi zacięte pod kątem 45 stopni
  • 5 okładzin ściennych o wysokości 30cm

W łazience z kolei mowa jest o jednym blacie z otworem na odpływ.

Wszystko to o czym mowa powyżej prezentuje się tak…

Więcej Naszych Realizacji Z Lastryko Znajdziesz Tutaj

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Przedostatnia realizacja wykonaną z tego samego materiału miała miejsce w Berlinie. Możesz zobaczyć ją poniżej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *