Blat kuchenny z granitu i blat łazienkowy z marmuru w jednym mieszkaniu

Realizacja, którą przedstawiamy w tym poście, dotyczy wykończenia kuchni i łazienki, do czego zostały wykorzystane dwa różne materiały.

W przypadku tej pierwszej mówimy o blacie z granitu, o długości niespełna 3 metry (dokładnie 2,87m.) i grubości 30mm, z dwoma otworami, z których pierwszy przeznaczony jest do montażu płyty indukcyjnej natomiast drugi do podwieszenia zlewu.

Efekt? Oto on…

Blat kuchenny z granitu via lattea

Video było nagrywane zaraz po montażu oraz przyklejeniu zlewu, na którym klej powinien schnąć około 36 godzin – stąd drewniane elementy umieszczone od góry i od dołu, skręcone za pomocą śruby.

Drugi blat w przypadku tej realizacji dotyczy łazienki. Jest to blat z marmuru, o wiele mniejszy. Podobnie jednak jak w przypadku blatu kuchennego, również tutaj zlew został podwieszony.

Oto efekt…

Blat łazienkowy z marmuru negro maquina

Video było nagrywane zaraz po montażu oraz przyklejeniu zlewu, na którym klej powinien schnąć około 36 godzin – stąd drewniane elementy umieszczone od góry i od dołu, skręcone za pomocą śruby.

Trzeba przyznać, że obydwa blaty robią świetne wrażenie.

Jeśli Ty również chcesz mieć lub zastanawiasz się nad tym, żeby mieć u siebie takie właśnie blaty (niekoniecznie z tych samych materiałów i wzorów) to więcej na temat ich realizacji u Ciebie możesz dowiedzieć się na 3 sposoby:

  1. Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)
  2. Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)
  3. Możesz samemu policzyć cenę Twojej realizacji (kliknij aby przejść do kalkulatora)

Ze swojej strony postaramy się odpowiedzieć najlepiej jak to możliwe na zadane przez Ciebie pytania.

Jeśli ten post Ci się podoba i jeśli uznasz to za dobry pomysł, to podziel się nim z innymi, wykorzystując do tego celu poniższe „przyciski”.

Jeden komentarz do „Blat kuchenny z granitu i blat łazienkowy z marmuru w jednym mieszkaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *