Biurko wykończone blatem z kamienia

Mówiąc „z kamienia”, mamy w tym przypadku na myśli konglomerat kwarcowy firmy Technistone, natomiast w tej realizacji został wykorzystany materiał o nazwie Taurus Terazzo Black.

Sam blat to prostokąt o wymiarach 140cm x 60cm więc sprawa jest prosta, natomiast pomysł wykończenia takim blatem biurka być może spodoba się również Tobie 🙂

Pomocne w tym może okazać się poniższe, króciutkie video…

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

2 komentarze do „Biurko wykończone blatem z kamienia

  1. Wykorzystanie konglomeratu kwarcowego w biurku to strzał w dziesiątkę. Biurko wygląda bardzo nowocześnie, a konglomerat kwarcowy od Technistone wydaje się być niezwykle trwałym i estetycznym materiałem. Warto dodać, że kamień jest nie tylko piękny, ale także ekologiczny. Jest to produkt naturalny, który nie zawiera sztucznych dodatków. Jak dobrze wiedzą fachowcy z waszej branży, kamień jest bardzo trwały i odporny na różne uszkodzenia, co czyni go idealnym wyborem do domu, szczególnie w miejscach o dużej eksploatacji jak kuchnia czy biuro. Świetnym rozwiązaniem jest to, że na waszej stronie mogę samodzielnie wyliczyć orientacyjną cenę realizacji. To naprawdę bardzo pomocne narzędzie, które na pewno ułatwi proces decyzyjny wielu klientom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *