Antykowane blaty z czarnego granitu w kuchni oraz przydomowym „barze”

Zanim przejdziemy do tematu czyli do realizacji w sumie czterech blatów granitowych, zacznijmy od wyjaśnienia tego czym jest granit antykowany.

Kamień antykowany powstaje w wyniku szlifowania go specjalnymi szczotkami. W związku też z tym, alternatywnie nazywa się go szczotkowanym lub satyną.

Takie działania na kamień powodują, że jego powierzchnia nie jest tak gładka jak w przypadku polerowanego kamienia, co – również w naszym przypadku – znajduje coraz większe zainteresowanie wśród klientów, na co dowodem jest choćby ta realizacja.

Dobrze, mamy już za sobą kwestię techniczną więc możemy przejść do samej realizacji.

Są to cztery blaty wykonane z czarnego, antykowanego granitu, przy czym trzy z nich (jeden z parapetem oraz otworem na zlew podwieszany, drugi z otworem na płytę indukcyjną i trzeci „pełny”) trafiły do kuchni a drugi (składający się w rzeczywistości z dwóch elementów ze względu jego długość i zwieńczony cokołami znalazł się w przydomowym, klimatycznym i świetnie zorganizowanym „barze”).

Wszystkie te blaty zostały pogrubione na życzenie klienta do 4cm.

O tym jak to co zostało opisane powyżej, prezentuje się w rzeczywistości, można zobaczyć w poniższych dwóch video…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

2 komentarze do „Antykowane blaty z czarnego granitu w kuchni oraz przydomowym „barze”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *